Karanie żony po kurdyjsku? Przeciągnął ją samochodem po asfalcie

Poinformuj innych:
twitter.com/V_of_Europe (edytowane)

twitter.com/V_of_Europe (edytowane)

Kurd z niemieckim obywatelstwem założył pętlę na szyi swej żony, podczepił do samochodu i ruszył. Kobieta była wleczona po ziemi za pojazdem. Obecnie w stanie krytycznym znajduje się w szpitalu. Wszystkiemu przyglądało się ich dwuletnie dziecko, które siedziało w samochodzie wraz z oprawcą.

Do wydarzenia doszło w Hameln w południowo-wschodniej części Dolnej Saksonii (Niemcy północne). Mężczyzna kurdyjskiego pochodzenia zawiązał na szyi swojej 28-letniej żony sznur, który następnie przymocował do haka samochodu. Przeciągnął swoją żonę po ulicy przez 250 metrów. Po pięciu minutach sznur odpadł – nie wiadomo, czy w wyniku urwania czy poluzowania się.

– Brutalność i pogarda, z jaką przeprowadzono tę zbrodnię jest porażająca. Wszyscy w mieście są w szoku – mówi rzecznik miasta Thomas Wahmes.

Kobietę, która leżała na ulicy, spostrzegli przechodnie, którzy powiadomili policję i służby ratownicze. Zabrano ją do szpitala. Obecnie znajduje się w śpiączce w stanie krytycznym.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Nieznane pozostają motywy jego działania. – Przypuszczamy, że za zbrodnią kryją się problemy w relacjach – twierdzi Wahmes. 38-letni Kurd z niemieckim obywatelstwem otrzymał zarzut próby zabójstwa.

Poinformuj innych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *